Služby »

Stáže pro stomatology a hygienistky

Stomatologové v přípravě na specializaci parodontologie, stomatologové i bez zařazení do přípravy se mohou přihlásit na praktickou stáž pro zdokonalení v chirurgických praktikách v oboru parodontologie ale i řešení různých případů parodontitidy, tak jak se vyskytují v denní praxi stomatologa.

Během stáže je možné konsultovat vlastní případy, je možné shlédnout video s krytím krčku dle prof. Zuhra, atd. Školení lze uzpůsobit dle požadavků stážisty.

Cena jednoho dne: 1 500 Kč, bodová hodnota: 10 bodů za jeden den.

Hygienistky mohou vidět během stáže praktické provedení motivace individuální orální hygieny s vysokou konečnou efektivitou. Mohou provést subgingivální kyretáž, uvidí práci s kyretami, jejich broušení, dále praktické vyšetření pacienta, provedení bitewingů atd.

Školení je zaměřeno na efektivní práci a na komunikaci s pacientem, tak aby následoval žádaný výsledek. Letité zkušenosti MUDr. Dany Sieglové z organizování kursů pro hygienistky s Dr. Sedelmayerem jsou podkladem praktického výcviku.

Ceny stáží a systém hodnocení účastníků kurzu

  • Bodové ohodnocení za jeden den stáže 10 bodů
  • Cena jednoho dne stáže 1800 Kč
  • Cena stáže pro studenty 800 Kč

Stomatology a hygienistky školí:

MUDr. Dana Sieglová

Telefon: +420 241 765 119
E-mail: sieglova@zubnipece.cz

PoÚtStČt
8:00-19:008:00-15:008:00-16:008:00-16:008:00-14:00
Chci se zúčastnit

Školení pro stomatology a hygienistky

Na základě akreditace naše pracoviště poskytuje odborné školení pod vedením MUDr. Dany Sieglové nutné pro získání specializace nebo obnovení v oboru parodontologie.

Ale vitáni jsou i všeobecní stomatologové mohou získat mnoho cenných zkušeností při diagnostice a léčbě parodontózy.

Stomatologové mají největší zájem vidět chirurgické postupy a zákroky, chtějí vidět odběr epitelových nebo mezenchymálních štěpů, krytí krčků tunelovou technikou, práci s laserem, ale hlavní díl práce parodontologa je v diagnostice, v motivaci pacienta k dokonalé hygieně.

Hygienistky získají na našem pracovišti zkušenosti z praktického provádění všech obvyklých léčebných úkonů, dále uslyší motivační rozhovor s pacientem, uvidí práci s kyretami i péči o ně.

Hledáte uplatnění v oboru?

informujte se o možnosti spolupráce

kontaktujte nás

Kde nás najdete?

Zubní péče s.r.o.

Soukalova 3355, Modřanská poliklinika, II. patro,
140 00 Praha 4

Doprava:
Tramvaj číslo 3, 17, 21 - výstupní stanice „Poliklinika Modřany“
Ze Smíchovského nádraží: autobus č. 253
Z Kačerova: autobus č. 150 a 157

Tel: +420 241 047 348
Email: info@zubnipece.cz

Kontakty