Služby »

Bělení zubů

Bělení zubů doma. Po zhotovení nosičů pro bělení v laboratoři na základě otisků v ordinaci si aplikujete bělící gel doma sami po několik dní na několik hodin denně. Nosiče jsou zhotovené přesně na Váš chrup, čímž se eliminuje pronikání bělícího materiálu mimo zuby do ústní dutiny. I když je tato procedura domácí, je prováděna pod kontrolou a instrukcemi lékaře. Výhodou tohoto typu bělení je nižší cena a možnost opakovat za čas bělící proces. Nevýhodou relativní časová náročnost.

Bělení zubů v ordinaci. Výhodou bělení zubů v ordinaci je úspora času a okamžitý účinek. Metoda, kterou Vám nabízíme, dokáže vybělit zuby až o několik odstínů. Jedná se o 3 procedury po 20-ti minutách, kdy je na zuby aplikován bělící gel a jeho účinek podpořen osvícením modrým světlem. Ne všechny zuby je však možno bělit. Některé barevné odstíny nebo i defekty zubů nejsou pro bělení vhodné.

Před procedurou je třeba mít chrup bez kazů a dásně bez zánětu. Doporučujeme několik dní předem absolvovat profesionální čistění zubů a konzultovat s lékařem vhodnost procedury včetně výběru typu bělení zubů. Během bělení zubů a několik dní po něm se může vyskytnout zvýšená citlivost zubů, která je však dočasná a lze ji mírnit speciálními gely. Stejně tak se během této doby nedoporučuje konzumace barevných nápojů, potravin, kouření a u žen používání barevných rtěnek.

Ceník bělení zubů

Jsme smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven.

  • Domácí bělení zubů 5500 Kč
  • Ordinační bělení zubů 7300 Kč
  • Kombinované bělení zubů 8600 Kč
  • Bělící gel Opalescence 1x 550 Kč
  • Bělící gel Voco 1x 850 Kč
  • Desensibilace po bělení 300 Kč
  • Nosiče na bělení 1 čelist 1350 Kč

Zuby Vám vybělí:

Karolína Dolejšová, Dis

Telefon: +420 241 765 119
E-mail: info@zubnipece.cz

PoÚtStČt
9:30-18:309:30-16:309:00-20:0010:00-17:008:30-14:30
chci se objednat

Ordinační bělení zubů

Vlivem mnoha různých faktorů může barva vašich zubů ztmavnout a váš úsměv tím ztratí na svém lesku. Pro jeho zkrášlení vám nabízíme bělení zubů metodou domácího nebo ordinačního bělení. K tomuto účelu používáme speciální bělící gely s bezpečnou koncentrací karbamidu peroxidu vodíku, která nepoškozuje sklovinu ani zubní dřeň.

Obecně platí, že domácí bělení je sice časově náročnější, ale docílíte jím trvalejšího efektu a navíc je méně finančně nákladné.

Ordinačním bělením zase dosáhnete vytouženého úsměvu téměř na počkání. Rádi vám poradíme, zda je pro vás bělení vhodné a co pro rozzáření vašeho úsměvu udělat.

Bělení zubů je sice dlouhodobá záležitost, avšak ne trvalá. Úspěšnost, výsledný odstín stejně jako trvání účinku jsou faktory individuální.

Odstín výplní, keramických korunek či můstků není bělením ovlivnitelný.

Dentální hygiena

jako prevence parodontózy

více

Kde nás najdete?

Zubní péče s.r.o.

Soukalova 3355, Modřanská poliklinika, II. patro,
140 00 Praha 4

Doprava:
Tramvaj číslo 3, 17, 21 - výstupní stanice „Poliklinika Modřany“
Ze Smíchovského nádraží: autobus č. 253
Z Kačerova: autobus č. 150 a 157

Tel: +420 241 047 348
Email: info@zubnipece.cz

Kontakty