Kdo jsme?

Jsme specializované pracoviště - parodontologie, poskytující zároveň komplexní zubní péči v Praze 4 Modřanech

Důraz klademe na prevenci, lidské a odborné zacházení s pacienty. Diagnostika a léčba je založena na moderním vybavení ordinací, dlouholeté praxi a zahraničních zkušenostech. Laserová terapie a moderní techniky krytí obnažených krčků řadí toto pracoviště do vyjímečných. Jsme zároveň akreditované pracoviště pro výuku parodontologie a onemocnění sliznice dutiny ústní. Chcete-li tedy léčit problémy spojené s paradentózou (parodontózou), jste na správné adrese. Bude nám ctí Vás vést cestou úspěšného léčení.

Naše historie

 • MUDr. Dana Sieglová, zakladatelka společnosti, zahájila svou odbornou praxi a odstartovala tak svou úctyhodnou profesní kariéru. Stáže a pobyty na výukových pracovištích v USA, Velké Británii a Německu. Nyní je vedoucím lékařem parodontologie.

 • Dr. Olga Kim začala svou praxi v Uzbekistánu. Působila také v Moskvě a Korei, kde absolvovala mnoho kurzů a školení především v oblasti protetiky.

 • Získali jsme akreditaci II. stupně pro výuku v oboru parodontologie a onemocnění sliznice dutiny ústní. Jsme tedy zároveň i aktivní akreditované školící zařízení. Pravidelně pořádáme workshopy a školení pro stomatology a hygienistky.

 • Pouze v roce 2022 jsme ošetřili více než 25 000 spokojených pacientů. Děkujeme za důvěru!

Vybavení kliniky

Pracoviště je vybaveno špičkovou technikou poslední generace: ultrasonický přístroj na odstranění zubního kamene Newtron, který je bezbolestný, dále elektrokauter pro menší chirurgické zákroky, mikrochirurgické nástroje, atraumatické šití, laser a další.

 • Endodontické ošetření kořenových kanálků provádíme tzv. strojovou endodoncii, která zajišťuje daleko kvalitnější výsledek ošetření s plněním horkou gutaperčou.
 • Frenulektomie - odstranění uzdičky je prováděno výhradně laserem. Výhodou je menší dávka anestetika a rychlejší hojení bez stehů.
 • Digitální rentgen přímo u křesla přináší kvalitnější, rychlejší a spolehlivější zhotovení i archivaci snímků. Disponujeme moderním extraorálním digitálním radiodiagnostickým přístrojem, jehož výhodou je až 5x nižší dávka záření v porovnání s klasickou filmovou verzí. Získaná data je možné počítačově zpracovávat.
 • Zhotovení OPG panoramatický snímek rozšiřuje diagnostické možnosti stomatologů. V jediném snímku nabízí zobrazení celého rozsahu chrupu a sousedících struktur.
 • Jednorázové pomůcky jsou samozřejmostí a zajišťují prevenci před infekcí. Všechna ošetření jsou provedena v lokální anestezii

Náš tým

MUDr. Dana Sieglová

Parodontoložka a akreditovaná školící lékařka pro výuku parodontologie a onemocnění dutiny ústní sliznice.

Olga Tsymbaliuk

Stomatoložka s letitou praxí, která umí rozklíčovat i skryté problémy a danou situaci adekvátně řešit.

MUDr. Markéta Libánská

Odborník s bohatými teoretickými i klinickými znalostmi v oblasti diagnostiky onemocnění sliznice dutiny ústní.

MUDr. Dvořak Radek

Stomatolog s komplexním přehledem, který za sebou nechává vždy precizní a kvalitně odvedenou práci.

Bc. Iryna Yakubyak

Zubní hygienistka, která vám nejen svědomite pomáhá pečovat o chrup, ale také včas upozorní na problémy.

Karolína Dolejšová

Dentální hygienistka, která pacienty motivuje a pomáhá jim předcházet onemocněním zubů a dásní.

Monika Rusnáková

Řádně vyškolený člen personálu k odborné manipulaci a obsluze digitálního panoramatického rentgenu

Stomatolog / hygienistka

Hledáme do svého týmu další zkušené stomatology a hygienistky. Chcete být jeho součástí?

Kontaktujte nás

Proč my?

 • Smluvní partner všech pojišťoven

  Pracoviště je smluvním partnerem všech pojišťoven. Standardní výkony jsou hrazeny pojišťovnami. Ostatní výkony jsou kalkulovány z minutových nákladů dle oficiálních propočtů.

 • Akreditované školící zařízení

  Akreditace II. stupně pro výuku v oblasti parodontologie, nám umožůje pravidelně školit stomatology a hygienistky a svým pacientům poskytovat nejlepší možnou péči přímo z první ruky.

 • Záruka klavitně odvedené práce

  Svým pacientům poskytujeme roční garanci na kvalitu našich služeb. V praxi to znamená, že stejný výkon u nás nebudete během jediného roku hradit opakovaně.

Řešíme

Hlavní důraz klademe na prevenci. Nicméně tendence je dnes bohužel stále taková, že většina lidí začíná problémy spjaté se zuby řešit, až v pozdním stádiu. Pomůžeme Vám s následujícími příznaky.

Management

Mám tu čest pracovat s těmi nejlepšími po profesní i lidské stránce. Každým rokem máme více zaměstnanců i spokojených pacientů. Našich zubařů se nemusíte bát ani vy. Máme dlouholetou tradici v oboru a dobré jméno!

Lala Kazarjanová
jednatelka společnosti

  

Jste z oboru a hledáte stabilní společnost s pozitivně naladěným kolektivem a možností růstu? Nabízíme tyto příležitosti: